Представник ПНУ взяв участь у міжнародній конференції з практик менеджменту та бізнесу

    Професор кафедри менеджменту і маркетингу Прикарпатського національного університеті імені Василя Стефаника Іван Благун взяв участь в онлайн форматі у сьомій міжнародній конференції з практик менеджменту та бізнесу «Підходи до досягнення цілей сталого розвитку через сталі інновацій: трансформація Індії згідно державної стратегії розвитку Viksit Bahrat», яка організована Університетом Алія (Індія). Тема: «Роль маркетингу в процесі досягнення цілей сталого розвитку в країнах Європи: досвід України».

    Цілі сталого розвитку (ЦСР) – це набір із 17 глобальних цілей, ухвалених Організацією Об’єднаних Націй у 2015 р. в рамках Порядку денного до 2030 р. для сталого розвитку. Вони спрямовані на вирішення найбільших викликів, з якими стикається людство, таких як бідність, нерівність, зміна клімату, деградація довкілля, забезпечення миру та справедливості.

    Маркетинг відіграє важливу роль у досягненні Цілей сталого розвитку (ЦСР), запропонованих ООН. Він може бути ефективним інструментом для просування сталого способу життя, підвищення обізнаності про соціальні та екологічні виклики, а також стимулювання змін у поведінці споживачів і компаній.

    Дана конференція дала змогу не тільки обговорити роль маркетингу в досягненні цілей сталого розвитку, але і презентувати проєкти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в контексті цілей сталого розвитку міжнародним колегам.

    Зокрема проєкт відновлення обсерваторії на горі Піп Іван для вивчення клімату. В університеті функціонує Міжнародний науковий центр «Обсерваторія», на базі якого науковці-екологи проводять наукові дослідження та реалізують наукові проєкти для запобігання змінам клімату.

    Співпраця України з Європейським Союзом є ключовою для досягнення сталого розвитку в країні. ЄС надає Україні підтримку у вигляді фінансових ресурсів, технологій та експертизи, що дозволяє покращувати екологічні, соціальні та економічні аспекти.

    «Спільні ініціативи сприяють інтеграції сталих практик у національну політику та бізнес-середовище України», – підкреслив Іван Благун.