Круглий стіл «В’ячеслав Чорновіл – символ Незалежності України»

25 березня 2021 р. доцент кафедри історії України і методики викладання історії Андрій Королько виступив на круглому столі «В’ячеслав Чорновіл – символ Незалежності України», який був організований комунальним закладом позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій» Івано-Франківської міської ради (директор Марія Починок) з нагоди 22-ї річниці від дня смерті В’ячеслава Чорновола. На заході були присутніми 37 педагогів, науковців, здобувачів освіти.

В обговоренні життєвих сторінок діяльності В. Чорновола, зворушливі та змістовні виступи також представили: заслужений юрист України, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук; дослідник Народного руху України, доктор історичних наук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Малярчук; керівниця паризького відділення Міжнародної академії літератури і журналістики Любов Любчик; адвокат Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Оксана Устимчук; громадський діяч, викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Віталій Перевізник; журналіст «Франківської газети» Микола Петричук. Модерував захід вчитель історії ліцею № 1 ім. Миколи Сабата, працівник комунального закладу позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій» Івано-Франківської міської ради Володимир Половський.

У рамках круглого столу було обговорено ряд важливих ініціатив щодо вивчення життя та діяльності В’ячеслава Чорновола, правовиховних заходів, співпраці освітніх закладів, юридичних установ, громадських організацій.

Проведений захід можна переглянути за поликанням: