Дискусійний захід «Міфи Другої світової війни та Україна»

27 березня 2021 р. заступник декана Факультету історії, політології і міжнародних відносин, доцент кафедри історії України і методики викладання історії Тамара Галицька-Дідух для студентів 1, 4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» та учнів старших класів м. Івано-Франківська провела дискусійний захід «Міфи Другої світової війни та Україна». У ході спілкування спростовано низку міфів, які активно побутують в інформаційному просторі. Доведено, що для російського уряду вони є елементом збереження радянської ідентичності частини наших громадян. На першому занятті обговорено перший період війни. Говорили про радянський масовий терор, доноси, стеження, переслідування української інтелігенції, злиденне колгоспне життя, несамовита боротьба проти «українського буржуазного націоналізму» (а насправді проти всього українського).