Вечір пам’яті «Чорнобильська трагедія в історії людства»

26 квітня 2021 р. за участю студентів групи СОІ-11 спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» відбувся онлайн-захід Вечір пам’яті на тему «Чорнобильська трагедія в історії людства» (організатор і модератор – академнаставник групи доцент кафедри історії України і методики викладання історії А. І. Міщук). В ході онлайн заходу її учасники констатували, що Чорнобильська трагедія спричинила велику кількість проблем, над вирішенням яких людство буде працювати протягом десятків, а то й сотень років. Найскладнішою є доля саркофага – конструкції, яка перешкоджає потраплянню в атмосферу із зруйнованого реактора понад 175 тон ядерного палива, перетворення зони відчуження на екологічно безпечну територію. Студентка групи Лілія Ващак продемонструвала присутнім створений нею відеоролик про Чорнобильську трагедію.