Цікаве гурткове заняття Ольги Струтинець з вивчення українських прізвищ в рамках історико-краєзнавчої практики

8 лютого 2022 р. у рамках проходження студентами другого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» студентка СОІ–22 Ольга Струтинець за допомогою платформи Google Meet провела заняття для вихованців гуртка Калуської філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за участю керівниці гуртка, завідувачки відділу Калуської філії Івано-Франківського ОДЦТКУМ Ольги Іванівни П’єх, керівника-методиста від кафедри історії України і методики викладання історії Андрія Зіновійовича Королька та студентки-практикантки групи СОІ–21 (з. в.) Анастасії Сандей. Тема заняття була присвячена вивченню походження українських прізвищ на території нашої держави і рідного краю. У формі візуалізованої презентації студентка-практикантка вказала про важливість антропоніміки у вивченні історії рідного краю в школі, охарактеризувала види антропонімів, простежила джерела виникнення ім’я та прізвища на території України, показала специфіку поширення прізвищ в Україні, тощо.

Наприкінці заняття відбулося обговорення проведеного гурткового заходу за участю завідувачки відділу Калуської філії Івано-Франківського ОДЦТКУМ Ольги Іванівни П’єх, керівника-методиста від кафедри історії України і методики викладання історії Андрія Зіновійовича Королька та студентки-практикантки групи СОІ–21 (з.в.) Анастасії Сандей, яка відвідала заняття своєї колегині.