Навчально-методична зустріч із учнями Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату

Старший викладач кафедри історії України і методики викладання історії, кандидат історичних наук Богдан Паска 2 листопад у рамках виконання угоди про співробітництво між Факультетом історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківським фізико-технічним ліцеєм-інтернатом провів навчально-методичну зустріч із ліцеїстами.

Модератором зустрічі виступив викладач ліцею-інтернату, кандидат історичних наук Андрій Яворський. Бесіда пройшла у невимушеній і неформальній атмосфері. Під час розмови з учнями ліцею Богдан Паска розповів про загальні особливості наукової роботи, написання наукових робіт в галузі історії, вимоги до наукових робіт, які беруть участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнів-членів Малої академії наук (МАН), а також дав поради щодо якісної підготовки ліцеїстів до шкільних олімпіад з історії. Було презентовано науковий доробок викладачів кафедри історії України і методики викладання історії, розкрито особливості наукової діяльності студентів-істориків в Університеті. Ліцеїсти активно цікавилися різними аспектами наукової роботи та задавали цікаві запитання. Наприкінці зустрічі Б. Паска запросив учнів ліцею у майбутньому продовжити навчання в Університеті. У підсумку Богдан Паска та Андрій Яворський домовилися розвивати співпрацю між Університетом та ліцеєм-інтернатом, організовувати спільні навчальні та виховні заходи.