Вечір пам’яті з нагоди вшанування Володимира Грабовецького

2 грудня о 1400 год. в Історико-меморіальному музеї Олекси Довбуша (м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 1) відбудеться вечір пам’яті, присвячений вшануванню доктора історичних наук, професора Володимира Васильовича Грабовецького з нагоди 7-х роковин від дня його смерті. У заході візьмуть участь колишні колеги та учні В.В. Грабовецького: працівники кафедри історії України і методики викладання історії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Історико-меморіального музею Олекси Довбуша в м. Івано-Франківську, де він безпосередньо працював, представники Факультету історії, політології і міжнародних відносин, інших факультетів Прикарпатського університету, навчальних закладів міста, представники влади, місцеві краєзнавці та ін.

Запрошуємо Вас взяти участь у вшануванні пам’яті видатного вченого і педагога, громадського діяча.

Чергові, Четверті Грабовецькі читання мають відбутися на «малій» батьківщині В.В. Грабовецького в смт Печеніжин Печеніжинської територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської обл. у грудні 2023 р.

Опубліковані збірники матеріалів попередніх Грабовецьких читань див.:

1. Життя, присвячене історії. Володимир Грабовецький: вчений, громадський діяч, людина. Матеріали Всеукраїнської наукової конференції «Грабовецькі історичні читання». Івано-Франківськ, 2016. 369 с.
  2. Матеріали Всеукраїнської наукової конференції «Другі Грабовецькі історичні читання» (З нагоди 90-річчя академіка Володимира Грабовецького) (м. Івано-Франківськ, 4 грудня 2018 р.). Івано-Франківськ, 2019. 303 с.
  3. Матеріали Всеукраїнської наукової конференції «Треті Грабовецькі історичні читання» (м. Івано-Франківськ, 4 грудня 2020 р.). Івано-Франківськ, 2021. 248 с.