Вивчення досвіду написання учнівських конкурсних науково-дослідницьких робіт МАН України

6 лютого 2023 р. студентки групи СОІ–21 спеціальності 014 Середня Освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Наталія Шепітак та Діана Федорин під час проходження виробничої історико-краєзнавчої практики в ЗПО на базі Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України зустрілися з керівником Яворським Андрієм Анатолійовичем та вихованцями гуртка «Історія України», які є ліцеїстами Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

Під час зустрічі керівник гуртка Андрій Анатолійович Яворський ознайомив студенток-практикантів з вимогами і роботою МАНУ та навчальною програмою гуртка, надав інформацію, щодо розкладу та календарно-тематичного плану занять.

Наталія Шепітак та Діана Федорин поспілкувалися з гуртківцями про їхні наукові інтереси, сучасні напрямки наукових досліджень та власне бачення розвитку науки в Україні у сучасних реаліях.

Було цікаво, пізнавально і дуже корисно. Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері.