Пізнавальне інтерактивне заняття «Патріотизм – це актуально!»

9 лютого 2023 р. студенти групи СОІ–22 спеціальності 014 Середня Освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Аліна Скрипник і Назарій Гуменюк під час проходження виробничої історико-краєзнавчої практики у ЗПО для вихованців гуртка (керівник гуртка – Школьна Ольга Степанівна), дев’ятикласників ліцею №22 Івано-Франківської міської ради у рамках проєкту «Ми з України!» провели інтерактивне заняття «Патріотизм – це актуально!» та екскурсію виставковими залами Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери.

Таке гурткове заняття, проведене студентами-практикантами, необхідне для здобувачів вищої освіти, майбутніх вчителів історії і громадянської освіти, керівників гурткової роботи, оскільки у них виточується педагогічна майстерність, екстрапольована для якісного проведення позакласної гурткової роботи. Це, у свою чергу, дозволить: підняти рівень знання, уміння і практичні навички наших студентів, отримати здобуті фахові знання про рідний край, про джерела цих знань, способи їх використання, форми організації краєзнавчої діяльності вихованців гуртків; засвоїти і поглибити теоретичні та практичні знання, уміння і навички студентів з організації історико-краєзнавчої, пошукової, музейної, пам’яткоохоронної роботи; поглибити здатність якісного проведення занять з вивчення рідного краю в гуртковій шкільній і позашкільній освіті, використовуючи сучасні технології навчання. Така підготовка не просто бажана, вона необхідна і витікає з нормативних вимог до організації освітньо-виховного процесу, безперервної історичної освіти в Україні.