Пізнавальний онлайн-захід «Рашизм: історичні паралелі»

29 квітня для студентів спеціальності 014 Середня освіта (історія) ОР «Бакалавр» доцентом кафедри історії України і методики викладання історії Тамарою Галицькою-Дідух проведений онлайн-захід на тему «Рашизм: історичні паралелі». Путін взяв приклад того, як його кумир Сталін, а також Ленін, знищували українців масовими репресіями, Голодомором, ГУЛАГом. Цинізмом просякнута його заява: «Ви хочете декомунізації – ми покажемо вам справжню декомунізацію». Дії Путіна повторюють політику більшовизму немов за їхніми методичками. В ході обговорення прийшли до висновку в тому, що закони проти людяності російської федерації мають бути покарані Міжнародним трибуналом, а також має бути засуджена тоталітарний режим срср.