Онлайн-захист курсових робіт з історії України студентів заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр»

27 травня 2023 р. відбувся онлайн-захист13  курсових робіт з історії України студентів ІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» (заочна форма навчання). До складу комісії, яка оцінювала захист курсових робіт студентів, ввійшли викладачі кафедри історії України і методики викладання історії Факультету історії, політології і міжнародних відносин Л.Р. Дрогомирецька, О.І. Єгрешій, С.Й. Кобута, А.З. Королько, А.І. Міщук, Б.В. Паска і М.В. Сигидин.

У своїх виступах під час захисту результатів своїх кваліфікаційних робіт з історії України студенти звернули увагу на аргументованість вибору теми дослідження та її розкриття, підтвердили вільне володіння матеріалом, окреслили ступінь самостійності у виконанні роботи, визначили особистий внесок (наукову новизну) автора в роботу.

Тематика курсових робіт виявилася різноманітною: українське національне відродження ХІХ ст.; громадська, культурно-просвітницька і політична діяльність діячів історії України другої половини ХІХ – ХХ ст., суспільно-політичне життя України на сучасному етапі; тощо.

Підготувавши візуалізовані презентації результатів своїх досліджень, студенти вміло вели себе під час захисту своїх робіт, показали чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладеного матеріалу. Разом з тим, спостерігалася компетентність, вичерпність відповідей молодих дослідників на запитання членів комісії, викладачів кафедри історії України і методики викладання історії, та своїх колег-студентів, а також етикет та культура спілкування учасників, активна кваліфікована участь у дискусії.

Цьому передувала кропітка праця, проведені консультації науковими керівниками студентських робіт. Сподіваємося, що досвід написання такого виду кваліфікаційних робіт стане в пригоді студентам, які обрали фахову освіту вчителя історії та суспільствознавчих предметів.