Тематична бесіда «Вони постали за Вітчизну!», приурочена до Дня захисників і захисниць України

27 вересня 2023 р. у читальному залі суспільних наук Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася тематична бесіда «Вони постали за Вітчизну! (російсько-українська війна 2014-2023 рр.)», приурочена до Дня захисників і захисниць України, що відзначається в цьому році 1 жовтня. Бесіду для студентів-першокурсників групи СОІ-12 організували і провели доцент кафедри історії України і методики викладання факультету історії, політології і міжнародних відносин, кандидат історичних наук, куратор групи Кобута Степан Йосипович та провідний бібліотекар відділу обслуговування науковою та навчальною літературою Наукової бібліотеки Галущак Ярослав Любомирович.

Степан Кобута висвітлив студентам-історикам історичну тяглість російсько-українських воєн і конфліктів, їхні причинно-наслідкові зв’язки, періодизацію війни 2014–2023 рр., важливість перемоги для України і світу. По закінченні студенти ознайомилися з книжково-журнальною виставкою на дану тему.