Навчально-науковий інститут мистецтв ПНУ придбав тепловізори для ЗСУ

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника активно долучається до військових зборів та завжди працює на підтримку ЗСУ. Зокрема, за останніх два місяці працівниками Навчально-наукового інституту мистецтв та їх партнерами було зібрано 49 тисяч гривень для потреб 42 окремої механізованої бригади, 419 батальйону, де служить випускник музично-педагогічного факультету Університету Володимир Приймак та наші земляки.

Спільними зусиллями за зібрані кошти було придбано тепловізори «ATN OTS – XLT 160 2-8X» та інші потрібні речі, які вже передані бійцям.

Дякуємо за підтримку священнику УГКЦ о. Павлові Волі, директору Коломийського академічного драмтеатру ім. І. Озаркевича Дмитрові Чибораку та їхнім співробітникам за дієву допомогу. Разом – до Перемоги!