Виховний захід, присвячений Дню Єднання України

15 лютого 2024 р. в рамках проходження виробничої історико-краєзнавчої практики на базі Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді студентка групи СОІз–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Яна Марціновська провела виховне заняття для вихованців гуртка «Туристичне краєзнавство» (керівник гуртка Малярчук Н. М.) Старогвіздецької гімназії Гвіздецької селищної ради Коломийського району, присвячене Дню Єднання.

Дане свято запроваджене Указом Президента України Володимиром Зеленським «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 14 лютого 2022 р., що передувало початку повномаштабного вторгнення росії в Україну.

Відзначення цього свята є нагодою продемонструвати єдність, стійкість та незламність українського народу.

День єднання є життєво важливим символом згуртованості та сили української нації. Це свято нагадує нам про минуле, надихає на майбутнє та підкреслює значення солідарності в теперішньому моменті.

Незважаючи на труднощі, ми вистоїмо, адже Україна у нас одна.

Слава Україні!