Дуб солідарності і підтримки

Студенти та викладачі кафедри французької філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у цікавій символічній події! Разом із організаторами Paris-IF (курси французької мови) та президентом Офісу європейської та міжнародної співпраці міста Кліші (Франція) Лораном Конверсі у парку ім. Т. Шевченка вони висадили дуб солідарності і підтримки – як символ допомоги Україні у війні. Також в акції взяв участь мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Кожен присутній сприйняв цей захід як можливість долучитися до спільної справи та отримав приємні враження.

Цей акт солідарності став важливим кроком у зміцненні дружніх зв’язків між містами Івано-Франківськ та Кліші, а також підтвердженням підтримки та єднання у боротьбі за мир. Нехай цей символ стане нагадуванням про важливість співпраці та підтримки у складний для нашої країни час.