Вітаємо Тамару Галицьку-Дідух з нагородою з нагоди Дня міста!

Заступник міського голови Івано-Франківська Віталій Федорів вручив кандидату історичних наук, доценту кафедри історії України і методики викладання історії, заступнику декана Факультету історії, політології і міжнародних відносин Тамарі Галицькій-Дідух подяку міського голови за активну громадську позицію, значний особистий вклад у навчання та національно-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня міста.

Професорсько-викладацький склад кафедри історії України і методики викладання історії та студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають Тамару Галицьку-Дідух з нагородою та зичать подальших успіхів на науково-педагогічній та громадській ниві задля розвитку вітчизняної освіти та науки!