Реалізація студентами пізнавальних методик з психології у школі

1 листопада 2023 р., у рамках вивчення нормативного курсу «Психологія» (викладач, професорка кафедри психології розвитку – Ліліана Хімчук), студенти другого курсу груп СОІ–21 і СОІ–22, спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр», відвідали уроки провідних учителів Ліцею № 23 імені Романа Гурика, серед яких: Сливка Надія Михайлівна, учитель історії; Коваль Тетяна Володимирівна, голова методичного об’єднання класних керівників, класний керівник 3-Ж класу; Рутковська Софія Володимирівна, класний керівник 4-В класу.

Студенти ознайомились з конкретними методами підтримання уваги на уроках та провели оцінку рівня невербальної креативності учнів різних вікових груп за допомогою методики «Завершення картинок» П. Торренса, апробували способи визначення показників креативності, зокрема, швидкості, оригінальності та гнучкості мислення.

Проведене спостереження студентами за навчальною діяльністю учнів різних вікових груп виявилося захопливим та плідним досвідом для глибшого розуміння процесу навчання й встановлення конструктивної взаємодії між учнями та вчителями.

Висловлюємо щиру подяку вчителям та практичному психологу вищої категорії Ліцею №23 імені Романа Гурика – Наталії Данилівні  Гутовській за організацію заходу.