Вийшов у світ збірник «Історико-краєзнавча діяльність у закладах освіти: проблеми і перспективи»

Вийшов у світ збірник тез Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історико-краєзнавча діяльність у закладах освіти: проблеми і перспективи» (м. Івано-Франківськ, 22 квітня 2021 р.), підготовлений викладачами кафедри історії України і методики викладання історії та працівниками Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У збірнику розглядаються актуальні питання вивчення інноваційних підходів з історичного краєзнавства у різних ланках освіти, організації та проведення науково-дослідницької, пошуково-краєзнавчої діяльності у закладах освіти, функціонування музею як платформи краєзнавчих досліджень у контексті Нової української школи, характеристики краєзнавства як дійового засобу патріотичного виховання учнівської і студентської молоді.

Збірник матеріалів конференції буде корисний для вчителів, науковців, музейних працівників, краєзнавців, студентів, які цікавляться вдосконаленням історико-краєзнавчої роботи в закладах освіти.