Розпочато історико-краєзнавчу практику студентів у Центрі освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради

6 лютого 2023 р. розпочалася виробнича історико-краєзнавча практика в закладах позашкільної освіти для студентів другого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр». Однією із баз практики виступає комунальний заклад позашкільної освіти «Центр освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради» (ЦОІ-ІФ). Цього дня відбулася зустріч керівників-методистів практики доцента кафедри історії України і методики викладання історії Королька А.З. і старшого викладача цієї ж кафедри Паски Б.В. з керівництвом закладу позашкільної освіти. Під час наради, на якій були присутні і студенти-практиканти, обговорювалися питання проходження виробничої практики.

Зокрема, учителі історії, керівники гуртків ЦОІ-ІФ працюватимуть із студентами-практикантами над реалізацією цікавих історико-краєзнавчих проєктів: Печенюк К.В. (гурток «Знавці історії») – із студентами Вексеєм Б.Р. і Кварценюком І.В.; Половський В.С. (гурток «Дебати») – із Стецяк І.С. і Малеш С.В.; Ковтун О.С. (гурток «Пізнаємо рідний край») – із Блищук М.Д. і Калинчук Я.Б.; Струк В.В. і Боднар С.В. (гурток «Фольклористика») – із Якубів Н.В. і Минтою І.І. Методичні консультації студенти отримують також від директорки ЦОІ-ІФ Марії Починок, заступниці Зорини Кречко та методистки Олександри Копаєвої.

Практика триватиме два тижні, з 6 по 17–18 лютого 2023 р. Віримо, що оволодіння студентами спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» первинним професійним досвідом відбуватиметься з умінням оцінювати та аналізувати дії керівника і вихованців гуртка. Молодий практикант – керівник гурткової роботи, сподіваємося, зуміє поглибити теоретичні знання студентів з фахових дисциплін і на основі індивідуальних завдань вивчення передового педагогічного досвіду керівників гурткової роботи вироблятиме творчий підхід до педагогічної діяльності.