Пізнавальне гурткове заняття з вивчення історії українських земель другої половини ХІХ ст.

8 лютого 2023 р. студентка групи СОІ–21 спеціальності 014 Середня Освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Ірина Цюняк під час проходження виробничої історико-краєзнавчої практики у Малій академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради разом з керівником секції «Історія України» Максимцем Богданом Володимировичем провели заняття на тему «Українські землі у другій половині ХІХ ст.» у формі гри хрестики-нулик.

Для перевірки вивченого раніше матеріалу вихованців гуртка було розподілено на дві команди. Перед ними було покладено дев’ять завдань. Діти мали виконати кожне успішніше за команду-суперника, щоб покласти свій знак на ігровому полі.

За результатами заняття можна зробити висновок, що більшість гуртківців добре засвоїли історичний матеріал, а деякі з них показали високу ерудицію та зацікавлення історією України в рамках позашкільної гурткової роботи.