Пішохідна екскурсія на тему «Залишки Станиславівської фортеці. Населення міста-фортеці»

9 лютого 2023 р. студенти-практиканти другого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Інеса Зітинюк, Інна Клюс і Данієла Кричфалушій спільно з керівником гуртка «Юні музеєзнавці» Вітою Михайлівною Дідик організували для вихованців гуртка Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери, учнів ліцею № 16 Івано-Франківської міської ради пішохідну екскурсію центральною частиною м. Івано-Франківська на тему «Залишки Станиславівської фортеці. Населення міста-фортеці». Діти за допомогою керівника гуртка і студентів-практикантів довідалися про життя мешканців різноманітних національних спільнот міста Станиславова: українців, поляків, вірмен, євреїв, німців та австрійців. Вихованці гуртків побачили успадковані з минулого витвори архітектурних майстрів, гідні того, щоб бути збереженими для нащадків.