Інтерактивне заняття, приурочене вшануванню пам’яті Ярослава Мудрого

9 лютого 2023 р. в рамках Зимової школи Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери студенти-практиканти групи СОІз–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Діана Кушнір і Ростислав Мужик (викладач-методист Королько А.З.) у рамках виробничої історико-краєзнавчої практики в ЗПО у межах проєкту «Пам’ять заради майбутнього» провели заняття гуртка «Спадкоємці» під керівництвом Богдана Володимировича Максимця. Темою заняття було вшанування пам’яті великого київського князя Ярослава Мудрого, приуроченого 1040 річниці від дня його народження. Гурткове заняття проводилося у форматі командних змагань за допомогою інтерактивної гри «Хрестики-нулики». Всі діти були дуже активні, давали чіткі та правильні відповіді на підготовлені студентами-практикантами запитання. Після цього вихованці гуртка спробували себе в ролі акторів на занятті із акторського мистецтва від Оксани Лабачук.