Участь студентів-практикантів в благодійному ярмарку «Стрітенська свічка перемоги»

Сьогодні студентки-практикантки групи СОІ–22 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Наталія Якубів та Інна Минта у рамках виробничої історико-краєзнавчої практики у закладах позашкільної освіти мали змогу долучитися до благодійного ярмарку «Стрітенська свічка перемоги», який організовував Центр освітніх інновацій біля Архикатедрального собору Святого Воскресіння та Храму Царя Христа на Майзлях в м. Івано-Франківську.

Усі вироби вихованці гуртків Центру робили своїми руками, до благодійної роботи долучились і наші студенти, бо тепер кожна свічка зігріватиме теплом оселі франківчан.

Виручені кошти Центр освітніх інновацій спрямує на потреби Збройних сил України на Донецькому та Херсонської напрямках.

«В такий час, особливо важливим є залучати до благодійної роботи кожного студента і ми щасливі, що маємо можливість і тут, на практиці, спробувати себе у різносторонній роботі, зокрема і в допомозі тим, завдяки кому ми можемо навчатися під чистим небом» – зазначає студентка Наталія Якубів.

Бажаємо кожному українцю тепла в оселі і донатимо на ЗСУ. Наближаємо перемогу разом!