Змістовне гурткове заняття про музеї світу

Сьогодні студентка групи СОІ–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Іванна Гопак в рамках виробничої історико-краєзнавчої практики в Центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді Івано-Франківської міської ради провела для вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» (керівник гуртка – Половський Володимир Семенович) ліцею імені Миколи Сабата заняття на тему «Подорож музеями світу».

Під час його проведення студентка-практикантка розповала дітям про найвідоміші музеї світу, продемонструвала їх світлини та відео. Також спілкувалися з вихованцями гуртка про їхній досвід відвідування музеїв, в яких вони побували та хотіли б побувати.

Гурткове заняття виявилося змістовним, пізнавальним і корисним для школярів.