Унікальна виставка Шевченкіани в обласній бібліотеці

16 березня 2023 р. студенти груп СОІ–11 і СОІ–12 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» (денна форма навчання) під керівництвом академнаставників викладачів кафедри історії України і методики викладання історії Л.Р. Дрогомирецької і А.З. Королька мали унікальну можливість ознайомитися з експонованою в літературно-мистецькій світлиці Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка колекцією раритетних «Кобзарів», портретів Тараса Шевченка, листівок, значків, пам’ятних речей Шевченкіани громадського діяча Романа Ткача. Студенти почули багато цікавих фактів від головної бібліотекарки відділу літератури з питань мистецтва Руслани Шостак, яка детально розповіла відвідувачам про презентовану виставку.