Змістовне гурткове онлайн-заняття про музеї Прикарпаття

10 лютого 2024 р. в рамках виробничої історико-краєзнавчої практики на базі Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Івано-Франківської міської ради студентка групи СОІ–22 Ольга Романюк для вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» (керівник гуртка – Половський Володимир Семенович) провела пізнавальне онлайн-заняття «Музеї Івано-Франківська та області».

Гуртківці були ознайомлені з музеями, їхніми особливостями, історією створення, колекцією, фондами. На початку заняття учні розгадували ребуси які були актуальні для даного заняття. Наприкінці вихованці гуртка відповідали на питання про музеї, ділилися враженнями про відвідані ними на території краю музеї. Як виявилося, вихованці гуртка були майже у всіх відомих музеях Прикарпаття.

Гурткове заняття виявилося змістовним, пізнавальним і корисним для школярів.