Змістовний позакласний захід «Десять років незламності у війні Росії проти України»

7 березня 2024 року в рамках виробничої педагогічної практики у ЗЗСО студент групи СОІ–32 Богдан Дячук спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» (денна форма навчання) у Ліцеї № 11 Івано-Франківської міської ради для учнів 7 класу провів позакласний захід «Десять років незламності у війні Росії проти України».

Пізнавальне заняття, підготовлене за допомогою візуалізованої презентації, стосувалося визначення причин та передумов новітньої російсько-української війни, перед собою мало завдання розвінчати великодержавні історичні міфи Росії про Україну. Здійснено поетапний аналіз перебігу сучасної війни.

Виховна мета заняття полягала у формуванні патріотизму, любові та гордості за свою Велику Батьківщину.

Висловлено подяку Збройним Силам України та закликано допомагати їм усіма можливими способами.