Змагання з настільного тенісу пам’яті Богдана Лісовського

24 березня у спортивному комплексі «Олімп» відбулись змагання серед учнів з настільного тенісу пам’яті доцента Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Богдана Лісовського. У турнірі прийняли участь 155 юних спортсменів міста Івано-Франківськ та області. У вітальному слові ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, голова відокремленого підрозділу «Української федерації учнівського спорту» в Івано-Франківській області, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» Ігор Євгенович Цепенда зазначив, що дуже важливо надати можливість юним спортсменам розвиватися, а також навчити пам’ятати своїх вчителів і тренерів.

До вітального слова також долучилися президент федерації настільного тенісу Івано-Франківської області Дмитро Дзінчук, керівник Івано-Франківської федерації настільного тенісу Василь Кушнір; Ярослав Яців, декан факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Дмитро Кравчук, провідний спеціаліст Івано-Франківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо переможців та їхніх тренерів: 1 місце – Окун Андрій (Івано-Франківськ); 1 місце – Хмарний Андрій (Богородчани); 1 місце – Пукало Тетяна (Рогатин); 1 місце – Польчій Дарина (Рогатин); 2 місце – Богачов Борис (Тисмениця); 2 місце – Гвоздик Юрій (Рогатин); 2 місце – Павлюк Людмила (Івано-Франківськ); 2 місце – Чуфус Марія (Богородчани); 3 місце – Мельничук Іван (Івано-Франківськ); 3 місце – Діброва Вадим (Івано-Франківськ); 3 місце – Тичківська Наталя (Рогатин); 3 місце – Григорук Романія (Богородчани).

Також у рамках турніру відбулися додаткові змагання серед студентів міста Івано-Франківськ. Призерами стали представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника: 1 місце – Зенюк Дмитро; 1 місце – Черевко Єва; 2 місце – Зенюк Андрій; 3 місце – Максимів Сергій.

Бажаємо спортсменам подальших успіхів!

Фото Володимира Дудчака