Навчання студентів інформаційної гігієни в кіберпросторі та протидії онлайн-шахрайствам в мережі Інтернет

    9 квітня 2024 р. здобувачі освітніх програм «Політологія. Національна безпека», «Політологія», «Середня освіта (історія)» ОР «Бакалавр» взяли участь у навчанні основних вимог інформаційної гігієни в кіберпросторі та протидії онлайн-шахрайствам в мережі Інтернет, яке провів старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Назар Клюфінський.

    Було презентовано проєкт «BRAMA», реалізований Департаментом кіберполіції Національної поліції України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні з метою підвищення медіаграмотності українців щодо безпечного користування мережею Інтернет, розпізнавання кіберзагроз, уникнення впливу дезінформації та російської пропаганди в інформаційному просторі. Наголошено, що основними цілями проєкту «BRAMA» є: знищення російських осередків в медіа просторі; зменшення рівня булінгу та цькування в мережі Інтернет; протидія онлайн-шахрайствам в мережі Інтернет; проведення навчань та тренінгів з кібергігієни; просвіта населення щодо інформаційної гігієни; залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

    За словами старшого інспектора відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції НП України Назара Клюфінського, для інформаційної підтримки українських військових, надання дієвої відсічі російській пропаганді, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту на одному майданчику об’єднались ті, хто готовий протистояти цьому явищу. Декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігор Гурак зазначив важливість безпечного перебування в кіберпросторі та необхідність синергії громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації.

    Ми сильні – коли ми разом!

    Долучайтеся до проєкту: https://t.me/+cHOe2PYDRJhlZDQy та будьте обізнаними і захищеними в мережі Інтернет.