Студенти-магістри відзначені грамотами за активну участь у житті Факультету

Професорсько-викладацький склад кафедри історії України і методики викладання історії вітає студентів спеціальності 014.03 «Середня освіта (Історія)» магістерського рівня вищої освіти Палійчук Іванну, Фурдигу Віталія і Мошуру Камілу за грамоти, вручені особисто деканом Факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігорем Федоровичем Гураком «за наполегливість, високі показники у навчальному процесі, здійснення наукової діяльності та активну участь у житті факультету». Значною мірою за підтримки наших студентів-магістрів першого курсу спеціальності «Середня освіта (Історія)» магістерського рівня вищої освіти успішно пройшла акредитацію НАЗЯВО наприкінці 2023 р. Хочеться побажати їм успіхів і не забувати аксіому, що єдиний шлях до вершини – наполеглива праця.