Змістовне заняття вчителя історії Української гімназії № 1

19 лютого під час аудиторного заняття з дисципліни «Методика викладання історії і суспільствознавчих предметів» до студентів третього курсу спеціальності Середня освіта (Історія) завітав колишній випускник нашого факультету, талановитий вчитель історії Української гімназії № 1 Володимир Половський. Він поділився власним педагогічним досвідом, наголосивши, що сьогодні вчитель повинен бути мобільнішим, відповідальним до своєї професії, громадсько активним. Це зобов’язує шукати нові пріоритети в реформуванні освіти. Інноваційні розробки у педагогічній праці вчителя є вкрай необхідними та повинні бути спрямовані на формування професійних компетентностей учителів історії і суспільствознавчих предметів з відповідними фаховими інтересами, з метою безперервного подальшого навчання та підвищення професійного рівня, що забезпечить високий рівень їх конкурентоспроможності та затребуваності на ринку праці. У свою чергу, студенти у талановитого івано-франківського педагога цікавилися труднощами фаху і шляхами їх подолання. Розмова була змістовною та емоційною.

• Виступає Володимир Половський