Пізнавальний захід «Голодомор – помста за свободу?»

30 жовтня доцентом кафедри історії України і методики викладання історії Тамарою Галицькою-Дідух для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Історія) і 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» проведено захід «Голодомор – помста за свободу?». Обговорювали причини Голодомору, механізм його організації і проведення. Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території України та Кубані, завдав непоправного удару по ментальності та культурі… Читали свідчення очевидців, уривки літературних та історичних творів. Визначили причини невизнання Голодомору геноцидом української нації серед частини українців. Окреслили напрямки поширення правди про Голодомор у сучасній Україні і світі.