Команда Факультету історії, політології і міжнародних відносин – переможниця благодійної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

З нагоди Міжнародного дня студентів в Центрі інноваційних освітніх технологій (MoPED) відбулася перша університетська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» між командами структурних підрозділів нашого Університету. Загалом у грі взяли участь 8 команд. Переможцем Першої університетської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» стала команда «Страшні спеціалісти», що представляє Факультет історії, політології і міжнародних відносин. Серед учасників команди-переможниці є три студенти спеціальності 014 Середня освіта (Історія): студент І курсу ОР «Магістр» Василь Перекіцей і два студенти ІV курсу ОР «Бакалавр» Тарас Рильчук і Віталій Фурдига. Срібними призерами стала команда «Йой» – факультет філології. Бронзовими призерами – команда «Юні економісти», делегована економічним факультетом. Переможці отримали нагороду у вигляді символу гри – сови, а також подарунки від Міжнародної IT-компанії «Boosta». Студенти не лише весело та цікаво провели час, а й з користю. Протягом гри вдалось зібрати 4080 грн для допомоги нашим студентам, що перебувають в лавах ЗСУ. Щиро вдячні всім, хто долучився до організації проведення, збору коштів чи просто взяв участь в інтелектуальній грі. Сподіваємось, що проведення турніру «Що? Де? Коли?» стане доброю традицією у стінах нашого Університету.