Круглий стіл, присвячений пам’яті Володимира Грабовецького

2 грудня викладачі кафедри історії України і методики викладання історії Ігор Райківський, Олег Єгрешій, Степан Кобута і Андрій Королько взяли участь вечорі пам’яті, присвяченому вшануванню доктора історичних наук, професора Володимира Васильовича Грабовецького з нагоди 7-х роковин від дня його смерті, який відбувся в Історико-меморіальному музеї Олекси Довбуша (м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 1).

На початку круглого столу був прослуханий відеоролик «Світлини з життя, науково-педагогічної та громадської діяльності Володимира Грабовецького». Після цього на вечорі пам’яті виступили викладачі кафедри та колеги й учні В.В. Грабовецького голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, кандидат педагогічних наук Михайло Косило, доктор історичних наук, професор кафедри загального і слов’янського мовознавства факультету гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» Фергад Туранли (онлайн), письменник і краєзнавець Василь Бабій, завідувач відділу археології Івано-Франківського краєзнавчого музею, краєзнавиця Марія Вуянко, директор Історико-меморіального музею Олекси Довбуша Юрій Срайчук, які згадували про яскраві та маловідомі сторінки життя, діяльності та творчості Володимира Грабовецького, його друзів, колег-однодумців Петра Арсенича, Богдана Гавриліва, Василя Бурдуланюка. Михайла Паньківа, яких серед нас уже немає.

На завершення зустрічі презентовано матеріали Всеукраїнської наукової конференції «Треті Грабовецькі історичні читання».