Пізнавальна бесіда про проблеми булінгу у школі і комп’ютерної залежності дітей

24 грудня доц. кафедри історії України і методики викладання історії Тамара Галицька-Дідух обговорювала зі студентами заочного відділення спеціальностей 014 Середня освіта (Історія) і 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» проблеми булінгу у школі і комп’ютерної залежності дітей. Визначали їх причини і засоби профілактики. Зокрема, згадували своє дитинство із не дуже приємними історіями, пов’язаними із булінгом, аналізували причини їх замовчування. Характеризували різні види булінгу, методи профілактики і боротьби з ним. Обговорювали необхідність збереження фізичного та психічного здоров’я користувачів сучасними пристроями та Інтернетом. Висвітлювали як ідентифікувати патологічну схильність до використання Інтернет-ресурсів та як цьому запобігти.