Актуальний захід про соціальні мережі та Інтернет

14 лютого 2023 р. студентка групи СОІ–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Соломія Павлишин під час проходження виробничої історико-краєзнавчої практики у Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери, провела виховний захід з вихованцями гуртка «Обличчя історії» на тему «Соціальні мережі: добро чи зло?»

Сьогоднішній світ важко уявити без соцмереж та Інтернету. Так вже всі звикли, що соціальна мережа – це чи не найкращий спосіб спілкування з людьми не тільки на відстані, а й буквально поряд, адже ніхто вже й не уявляє своє життя без цього засобу комунікації! Але що прийшло до нас разом із чудесами спілкування: плюс чи мінус?

На цьому заході разом з вихованцями гуртка «Обличчя історії», студентка-практикантка Соломія Павлишин намагалася довести, що Інтернет – це всього лише інструмент, яким ми користуємося, щоб отримати відповіді на свої запитання.