Інтерактивне заняття, присвячене вивченню Української національної революції 1917–1923 рр.

14 лютого 2023 р. студенти групи СОІз–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Діана Кушнір та Володимир Варуха у рамках виробничої історико-краєзнавчої практики в ЗПО на базі ліцею імені В’ячеслава Чорновола провели з вихованцями гуртка «Спадкоємці» (керівник гуртка – Максимець Богдан Володимирович) заняття на тему «Українська революція: повторення та узагальнення».

Студентами-практикантами застосовано технологію інтерактивного навчання «Хрестики-нулики». Вихованці гуртків висловлювали свої міркування про історичних осіб визначеної теми заняття, виконували завдання на відповідність, обирали правильну відповідь з декількох варіантів та ін. Школярі виявили неабияку активність та ерудицію, давали чіткі та правильні відповіді на підготовлені Діаною Кушнір та Володимиром Варухою запитання.