Виховний захід з гуртківцями про державний прапор України

15 лютого 2023 р. студентка групи СОІ–22 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Аліна Скрипник у рамках виробничої історико-краєзнавчої практики в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери провела заняття на тему «Державний прапор України» з вихованцями гуртка «Ми з України» (керівник гуртка Ольга Степанівна Школьна).

Існують державні символи, які згуртовують націю, уособлюючи її минуле, сьогодення і майбутнє. Державний Прапор України – один із них. Для українців блакитно-жовтий стяг – це символ боротьби, перемоги і любові до своєї країни, національної єдності і традицій державотворення.

Під час заняття студентка ознайомила вихованців з історією прапора таким було ознайомлено що синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. В кінці заняття вихованці узагальнили свої знання відповідями на питання про Незалежну Україну.

Гурткове заняття виявилось пізнавальним і корисним для вихованців гуртка.