Вітаємо Тамару Галицьку-Дідух з нагородою!

25 травня 2023 р. в Католицькому ліцеї імені Святого Василія відбулося нагородження грамотами Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради учнів, які перемогли і стали призерами на різних етапах олімпіад і конкурсах, та їхніх вчителів, які якісно підготували учнів. Серед нагороджених доцент кафедри історії України і методики викладання історії Тамара Галицька-Дідух та її учениці Оксана Сидор і Юля Лапіна.

Професорсько-викладацький склад кафедри історії України і методики викладання історії та студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин щиро вітають Тамару Галицьку-Дідух з нагородою та зичать подальших успіхів на науково-педагогічній та громадській ниві задля розвитку вітчизняної науки та освіти!