Пізнавальне гурткове заняття про австрійський період історії міста Івано-Франківськ

8 лютого 2024 р. в рамках виробничої історико-краєзнавчої практики на базі Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери Івано-Франківської міської ради студентка групи СОІ–22 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Юлія Трак провела для вихованців Історико-краєзнавчого гуртка (керівник – Остапчук Наталія Миколаївна) пізнавальне заняття на тему: «Станиславів у роки Австрійської влади».

Вихованці гуртка ознайомилися з історією нашого обласного центру в період, коли воно перебувало під владою Австрійської (Австро-Угорської) імперії. На занятті учні ознайомилися з фотоматеріалами із зображенням власників м. Станиславів, планування фортифікаційних споруд, міської ратуші, вокзалу після реконструкції, та ін.

Окрім цього, з вихованцями обговорювались питання соціально-економічного розвитку міста та його розбудови, освіти, культури, діяльності суспільно-політичних та культурно-освітніх організацій і товариств, розвитку української мови, тощо.

Гурткове заняття виявилось цікавим, змістовним і пізнавальним для його вихованців.