Онлайн-екскурсія на тему «Давній Стрий»

13 лютого 2024 р. в рамках виробничої історико-краєзнавчої практики на базі Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Івано-Франківської міської ради студентка групи СОІ–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Вікторія Лисюк для вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці» (керівник гуртка – Тимофієва Наталія Юріївна) у форматі онлайн провела пізнавальний виховний захід – екскурсія на тему «Давній Стрий».

Вихованці гуртка ознайомилися з історією міста Стрий, розглядали історико-культурні пам’ятки міста. На занятті учні ознайомилися з фотоматеріалами, пов’язаних з життям мальовничого міста Бойківщини.

Виховний захід виявився цікавим, змістовним і пізнавальним для вихованців гуртка.