Життєдайний виховний захід «День святого Валентина: історія та традиції»

Сьогодні, 13 лютого 2024 р., студентка групи СОІ–22 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Анастасія Градова у рамках виробничої історико-краєзнавчої практики в Малій академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради провела для вихованців гуртка «Релігієзнавство» (керівник гуртка Дем’янів Юрій Іванович) заняття на тему: «День святого Валентина: історія та традиції».

Мета виховного заходу – створити неповторний досвід, який дозволить учасникам глибше відчути тепло та радість кохання, розкрити їхню творчість та сприяти формуванню позитивних міжособистісних зв’язків.

Студентка-практикантка під час заняття залучила презентацію для візуалізованого подання матеріалу теоретичної частини та практичні ігри. На занятті Анастасія застосувала колективну роботу, а саме: гуртківцям видали аркуш у формі серця. Вихованці повинні були написати що для них «кохання».

Використала студентка й ігрову технологію: гра «Подаруй ласкаве слово». Гуртківці один одному дарують серце (валентинку) та бажають, дарують комунікативний комплімент, ласкаве слово. (Ти найщиріша, добра, чуйний, красивий, доброзичливий, гарний, мила, чарівна, неземна, прекрасна , вихована, весела, скромна).

Заняття пройшло пізнавально та продуктивно. Діти уважно слухали студентку-практикантку та сумлінно виконували її завдання.