Корисні гурткові заняття з організації спортивного і пішохідного туризму

13 лютого 2024 р. в рамках проходження виробничої історико-краєзнавчої практики на базі Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Івано-Франківської міської ради студент групи СОІ–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Михайло Федорчук провів два заняття для вихованців гуртка «Спортивний туризм. Пішохідний туризм» (керівник гуртка Микицей Сергій Михайлович) на теми «Похідний крок. Різні види ходьби та бігу, їх значення в поході» і «Встановлення та збирання намету».

Під час першого заняття вихованці гуртка ознайомилися з різними видами ходьби та застосування їх в туризмі. Акцентовано увагу про користь ходьби для нашого здоров’я.

Під час другого практичного заняття продемонстровано способи збирання та розбирання намету, які існують види намету. Діти збирали та розбирали намет.

Заняття виявилися цікавими і пізнавальним, особливо корисними для дітей стали практичні поради зі збирання і розбирання намету. Це допоможе їм в майбутніх туристичних походах.