Креативний виховний захід приурочений Дню єднання України

Сьогодні, 15 лютого, в рамках виробничої історико-краєзнавчої практики студентка групи СОІ–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Вікторія Маланюк на базі ліцею ім. Романа Шухевича з вихованцями секції «Правознавство» (керівник – Поліщук Андрій Ярославович) Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради провела виховний захід приурочений Дню єднання України (16 лютого).

На початку виховного заходу пролунав Гімн України. Далі діти дізналася про передумови запровадження свята, що спонукало керівництво держави відзначати День єднання України. Його ідея визріла виникла на початку лютого 2022 р., коли поширювалась інформація про те, що саме 16 лютого Росія може ропочати повномасштабне вторгнення в Україну. Тож 14 лютого 2022 р. з метою зміцнення стійкості громадянського суспільства Президент України видав Указ, згідно з яким 16 лютого визначене Днем єднання в Україні.

У практичній частині виховного заходу діти виконували креативне завдання «Штучний інтелект бачить День єднання». Вихованці секції мали описати словами, як вони бачать дане свято, а штучний інтелект – згенерувати по описі картинку. Діти удосконалювали картинку, також здійснювали опис цього свята англійською мовою для кращої генерації зображення. Також підготовлено колаж виконаних вихованцями секції окремих робіт.

Завершився виховний захід славетним гаслом:

Слава Україні!

Героям Слава!