Виховний захід «Небесна сотня: герої не вмирають»

16 лютого 2024 р. в рамках проходження виробничої історико-краєзнавчої практики на базі Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді студентка групи СОІз–21 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Марія Жолобчук провела заняття для вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник гуртка Ханенко Надія Ярославівна) Делятинського ліцею №1 Делятинської селищної ради Надвірнянського району, присвячене 10-тій річниці подвигу учасників Революції Гідності. на тему: «Небесна сотня: герої не вмирають».

Мета виховного заходу – вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Під час виховного заходу студентка-практикантка використала різні методи роботи. Вихованці мали можливість переглянути відеоролик про події які відбулись в період Революції Гідності, виконували творчі завдання. Також вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» мали можливість послухати пісню «Пливе кача…», що на той час стала символом Революції Гідності.

Наприкінці виховного заходу було вшановано хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто загинув за нашу Батьківщину.