Виховний захід «Символіка України і рідного краю»

16 лютого 2024 р. у рамках проходження виробничої історико-краєзнавчої практики на базі Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради студентка групи СОІ–22 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Богдана Романишин для вихованців гуртка «Фольклористика» (керівник Перцович Галина Ігорівна) провела виховний захід «Символіка України і рідного краю».

Під час заняття студентка ознайомила вихованців із державними і народними символами України. Гуртківці дізналися цікаві факти про українську символіку, брали активну участь в обговоренні проблемних питань, виконанні завдань.

Також була проведена інтерактивна гра «Народні символи рідного краю». За кожну правильну відповідь команди отримували наліпки. Після кожного завдання здійснювалося обговорення.

На завершальному етапі вихованці виконали творче завдання «Україна-Ненька».