Профорієнтаційний захід у Верховинському ліцеї в рамках виробничої педагогічної практики

28 лютого 2024 р. в рамках виробничої педагогічної практики студентка третього курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Інеса Зітинюк провела для учнів 11 класу Верховинського ліцею Верховинської селищної ради, майбутніх абітурієнтів, провела профорієнтаційний захід, присвячений знайомству з Факультетом історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, його навчально-методичними можливостями, науковими досягненнями студентів і професорсько-викладацького колективу та перспективами самореалізації в умовах сучасного освітнього простору.

Майбутні абітурієнти були ознайомлені з перевагами та можливостями навчання на Факультеті, особливостями й напрямами роботи різних кафедр структурного підрозділу Університету, зокрема кафедри історії України і методики викладання історії.