Пізнавальний профорієнтаційний захід «Як стати майбутнім вчителем, політиком чи дипломатом?»

1 березня 2024 р. в рамках виробничої педагогічної практики в ЗЗСО студент третього курсу спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Василь Грицканюк провів для учнів 7-А класу Заболотівського ліцею ім. Володимира Попадюка Заболотівської селищної ради Коломийського району виховний захід профорієнтаційного спрямування на тему «Як стати майбутнім вчителем, політиком чи дипломатом?».

У рамках цього заходу студент-практикант поінформував учнів класу, де він проходить педагогічну практику, про спеціальності та освітні програми на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, де після закінчення школи можна здобути названі професії. Учні були поінформовані про можливості та переваги в освітніх послугах, які надає Факультет. І хоча до закінчення школи учням класу, де проводився захід, є ще час, досвід показує, що обирати майбутню професію варто заздалегідь, продумано, враховуючи ідею «сродної праці» видатного українського мислителя Григорія Сковороди. Про це, власне, говорилося на профорієнтаційному заході, і Прикарпатський національний університет імен Василя Стефаника – це місце, де мрії можуть стати реальністю.