Інтерактивний профорієнтаційний захід про вступ до Університету та на спеціальність 014 Середня освіта (Історія)

5 березня студентка групи СОІ–32 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» Наталія Якубів у рамках виробничої педагогічної практики в ЗЗСО як індивідуальне завдання провела профорієнтаційний захід для учнів 10 та 11 класів Надвірнянського ліцею №4 Надвірнянської міської ради. Програма заходу була наступна:

– що формує Університет (окрім фаху), і чому він є важливим етапом формування української інтелігенції;

– про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;

– спеціальність 014 Середня освіта (Історія): чому варто обрати; які можливості вона дає; власний досвід з отримання стипендій та грантів, навчання в літніх школах;

– чому вчитель історії – основа формування сучасного суспільства;

– чому важливо вчити історію не лише для НМТ;

– відповіді на запитання про Університет, вступ і можливості для творчої самореалізації кожного;

– короткий путівник «Як скласти НМТ на 200» (на прикладі ЗНО з історії).

У кінці заходу учні отримали мотиваційні поради і деякі лайфхаки та ресурси з підготовки до НМТ з історії.

«Університет – важлива частина вашого життя, і якщо ви обрали спеціальність, якою справді хочете займатись, але відчуваєте страх, чи сумніви, що вам не вдасться – відкидайте їх. Пам’ятайте, якщо важко – значить все вийде, ви на правильному шляху! Вірте в себе і один в одного. І не опускайте руки через помилки, бо вони теж слугують уроками. А хто наважився обрати професію, що формує українське суспільство, то ласкаво просимо до нашої сім’ї!» – підсумувала Наталія Якубів.