Художня самодіяльність студентів Факультету для ліцеїстів It Step School про життя Тараса Шевченка

5 березня з нагоди вшанування 210-річчя з дня народження Тараса Шевченка для ліцеїстів It Step School у музеї Народної шани Тараса Шевченка в Народному домі «Просвіта» студенти Факультету історії, політології і міжнародних відносин під керівництвом заступника декана з виховної роботи, доцента кафедри історії України і методики викладання історії Тамари Галицької-Дідух виступили з художніми номерами та провели інтерактивну екскурсію. Студенти у художній формі ліцеїстів It Step School з маловідомими фактами з біографії Кобзаря. У виступах студентів Тарас Шевченко появляється як син кріпака, художник, поет, прозаїк, політичний діяч, в’язень, археолог, символ боротьби… і, головне, як людина і Українець, що спонукає полюбити Шевченка по-новому.